News Portal
newsportal.pl info@newsportal.pl
URODA OPINIE FINANSE CAFE NEWSAVENA SPA ZAPRASZA
News Portal News Portal News Portal


AVENA SPA zaprasza ...

           AVENA SPA zaprasza do miejsca, gdzie przywrócisz utraconą równowagę, odzyskasz wewnętrzny spokój, nabierzesz energii na kolejne dni, a przede wszystkim wraz z przyjaciółmi lub rodziną aktywnie i oryginalnie spędzisz czas w Strefie Relaku i SPA nie wyjeżdżając poza miasto.

           Znajdujemy się w centrum miasta w Hotelu Prezydenckim, co gwarantuje łatwy i wygodny dojazd o każdej porze dnia. W Avena SPA oferujemy Państwu miejsce z niepowtarzalną kameralną atmosferą, w której zorganizować można przyjęcie okolicznościowe, urodziny, imieniny, zaręczyny, imprezy firmowe, wieczory panieńskie oraz kawalerskie i inne...

           Pobyt u Nas umilają atrakcje Strefy SPA - sauna fińska sucha, łaźnia parowa, jacuzzi (na 8 osób) z systemem hydromasaży, tepidarium, czyli pokój relaksu, gdzie wypocząć można na podgrzanych leżankach, prysznic wrażeń - rodzaj natrysku ze zmiennym natężeniem, rodzajem i temperaturą wody wzbogacony efektami świetlnymi i uwalnianiem olejków eterycznych oraz lodopad i studnia z zimną wodą.

             Na indywidualne zamówienie zapewniamy dodatkowe usługi, takie jak specjalnie zabiegi pielęgnacyjne i masaże dla naszych gości, wykonywane przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę.

        Oprócz tego możemy się również pochwalić specjalnym menu przygotowywanym na dowolną okazję, powitalne drinki czy upominki SPA dla uczestników – to wszystko również na życzenie naszych gości.

          Dlaczego warto odwiedzić nasze SPA? Bo to doskonałe miejsce w centrum Rzeszowa na odpoczynek i odnowę witalną dla każdego! Strefa Relaksu, gdzie oferujemy pełen wachlarz masaży – relaksacyjny, klasyczny, świecą, czekoladą redukuje stres, rozluźnia i odpręża.

                  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie:

www.avenaspa.pl

SALON AWANGARDA & AVENA SPA
   Hotel Prezydencki Podwisłocze 48,
              35-309 Rzeszów,
              Tel. 17 852 70 98
        e-mail: awangarda@akcja.pl
News Portal

CAFE NEWS
URODA
OPINIE
FINANSE
  • Kontakt
  • Sugestie
  • Uwagi i Opinie
  • Kontakt
  • Archiwum
  • Współpraca
News Portal
35-234 Rzeszów
ul. Trembeckiego 11A/316/n

m300.pl