News Portal
newsportal.pl info@newsportal.pl
URODA OPINIE FINANSE CAFE NEWSNews Portal News Portal

    "AMORE E MARE" to tytuł kampanii zapowiadającej nową linię torebek by Joanna Kruczek na sezon SPRING/SUMMER 2017.

     Miłość do oceanu to subtelna odsłona fascynacji projektantki kulturą Włoch, włoskim wybrzeżem, szumem fal…i elegancją donne italiane. Twarzą kolekcji jest jak zawsze jej założycielka Joanna Kruczek. W kolekcji znajdziemy modele torebek-worków z marynistycznymi dodatkami oraz zabawne mini torebki z futrzanymi pomponami noszone supermodnie w pasie.

   Miłośniczki surowego minimalizmu zachwycą proste, supernowoczesne czarne torby idealne na Ipady i dokumenty. Fashionistki z kolei oczarują zwierzęce wzory przeniesione na kopertówki…które można nosić przekornie dwustronnie."

   Joanna Kruczek to marka autorska tworząca nowoczesne akcesoria skórzane dla kobiet i mężczyzn. To jedyna w Polsce marka, której wzory toreb ORIGAMI i WOMAN objęte są PATENTEM. Hasłem, w którym zawiera się filozofia marki jest BAG CULTURE - czyli torba kulturowa. Punktem wyjścia przy tworzeniu kolekcji jest aspekt kulturowy kraju, który zafascynował aktualnie projektantkę.

  JOANNA KRUCZEK to nowoczesna marka akcesoriów skórzanych sygnowana nazwiskiem polskiej projektantki Joanny Kruczek. Jedyna w Polsce marka, której wzory toreb ORIGAMI i WOMAN objęte są PATENTEM.

Joanna Kruczek – projektantka Twojej Torebki.
News Portal News Portal

CAFE NEWS
URODA
OPINIE
FINANSE
News Portal
  • Kontakt
  • Sugestie
  • Uwagi i Opinie
  • Kontakt
  • Archiwum
  • Współpraca
News Portal
35-234 Rzeszów
ul. Trembeckiego 11A/316/n

m300.pl